ua-travel
Блог Люди Допомога Я

Допомога

На цій сторінці зібрані питання, що часто виникають у користувачів сайту - так зване FAQ.

Якщо у вас є питання, і ви вважаєте, що йому варто бути на цій сторінці, пишіть в, і, можливо, воно тут з'явиться разом із відповіддю.Де я?


Ви - на сайті, що носить гордовиту назву колективний блог, і присвячений він українському туризму в усіх його проявах.

Кожен, хто зареєструвався на сайті, може вільно публікувати статті, пов'язані з українським туризмом: про підйом на Говерлу і Синяк, про відпочинок на Чорному морі і на Шацьких озерах, про похід на Олешківські піски - найбільшу пустелю в Європі, і про вибір туристичного спорядження. А також - публікувати свої фото-звіти.Як це працює?


На сайті працює автоматична система оцінки опублікованих статей на основі ваших голосів. Чим більше людей віддали свій голос за певну статтю, тим вище вона знаходиться на головній сторінці.

Проте можна голосувати не лише "за" хорошу статтю, але й "проти" поганої, тим самим знижуючи її рейтинг. Але "вага" голосу (карма) у різних туристів різна. Чим більше ви публікуєте хороших статей і залишаєте корисних коментарів, тим вагомішим стає ваш голос.

Також старі статті з плином часу поступово опускаються вниз, поступаючись місцем свіжим статтям.Чому мене постійно "перекидає" на головну сторінку?


Таке відбувається у разі помилки. Помилка може виникнути як з вашої вини (ви ввели адресу сторінки "по пам'яті", і помилились), так і через помилку на сайті (сайт поки що перебуває в стадії активної розробки).

Якщо ви твердо впевнені, що знайшли помилку на сайті, будь-ласка, повідомте про це.Пошук


Зауважте, що аби знайти матеріал, що вас цікавить, передбачений вибір по тематиці (колонка справа "Популярні блоги"), пошук по тегам, пошук по статтям, і пошук по гуглу.А у вас на сайті помилка!


Сайт наразі знаходиться в стадії активної розробки. Тому на ньому не виключені помилки, про які можна і треба повідомляти у блог "Розробка та розвиток сайту", або на імейл.У мене є пропозиція


Всі гарні пропозиції щодо розвитку товариства пишіть у блог "Розробка та розвиток сайту", попередньо зареєструвавшись, (щоб не було анонімних коментарів), або ж надсилайте на імейл.Приємного вам відпочинку!